GODIŠNJA NAGRADA NNŠ NAJBOLJEM MLADOM NOVOSADSKOM NOVINARU / NOVINARKI – POZIV ZA NOMINACIJE

nagrada2016

Novosadska novinarska škola upućuje poziv za nominacije za Godišnju nagradu najboljem mladom novinaru / novinarki u oblasti informativnog, analitičkog ili istraživačkog novinаrstva, i to za celokupan rad novinara u 2016. godini, koji treba ilustrovati jednim (najboljim) primerom rada, objavljenog u toku ove kalendarske godine.

Nagrada se dodeljuje od 2001. godine, a među laureatima su istaknuti novinari i novinarke Novog Sada, Vojvodine i Srbije, kao što su Jelena Vukmanović, Maja Dragić, Jovana Zdjelarević, Igor Mihaljević, Duška Bajić, Žarko Bogosavljević, Asja Francisti, Dejan Stojčić, Branka Dragović, Dimitrije Vidanović i drugi.

U prilogu možete preuzeti poziv sa detaljnim uputstvima, kao i prijavni formular. Konkurs je otvoren do 25. novembra 2016.

Poziv sa uputstvima
Prijavni formular

Podeli:Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Napišite komentar

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *