DAN U TVOJIM CIPELAMA

cipelici2018

Novosadska novinarska škola osmi put u kontinuitetu realizuje projekat „Dan u tvojim cipelama“ koji je koncipiran tako da zajedničkom edukacijom, treningom i medijskom produkcijom studenata novinarstva i studenata sa invaliditetom, unapredi proces medijske produkcije, stavljanjem akcenta na osobe sa invaliditetom i njihovo aktivnije prisustvo u medijskoj sferi.

U drugoj fazi ovogodišnjeg projekta, koji je podržala Abasada Australije u Beogradu, napravljeno je 5 TV reportaža:

1. Jahanje kao terapija

2. Prilogađavanja na tržištu rada za osobe sa invaliditetom

3. Pristupačnost školovanja slepim i slobovidima

4. Mediji neprofesionalno o osobama sa invaliditetom

5. Personalna asistencija kao sistemsko rešenje

Napišite komentar

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *