KOVČEŽIĆ – AUDIO PRIČE NA JEZICIMA MANJINA

„Kovčežić“ je posvećen je obogaćivanju ponude audio priča na jezicima nacionalnih manjina, kao i podsticanju multikulturalnosti na prostoru Vojvodine. Pored negovanja pozitivnih vrednosti, kreativnosti i standardnog jezika, audio-forma priče omogućava stvaraocima književnosti za decu da svojim delima podare dodatnu vrednost, oživljavajući ih u novom medijskom formatu. Projekat je sproveden uz podršku Ministarstva kulture i informisanja Republike Srbije.

Pripovetke:
1. Mesec (link)
2. O čhonut (link)
3. A Hold (link)
4. Mjesec (link)
5. Mesiac (link)
6. Mirta i njegova sekira (link)
7. Mirta thaj lesko tover (link)
8. Mirta és a fejsze (link)
9. Mirta i njegova sjekira (link)
10. Mirta a jeho sekera (link)
11. Teča i magarac (link)
12. E bibijako rom thaj o her (link)
13. A bácsikám és a szamár (link)
14. Tetak i magarac (link)
15. Svák a somár (link)
16. Kutnjak (link)
17. Ithar (link)
18. A bölcsességfog (link)
19. Kutnjak (link)
20. Stolička (link)

Napišite komentar

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *