Računovodstvo:
Knjigovodstveni centar «Elmar»
Adresa: Bulevar Oslobođenja 45
e-mail: elmar@neobee.net
Broj godina saradnje: 11
Predsednica skupštine:
Mirjana Pušin - Novinarka
e-mail: mirjana@novinarska-skola.org.rs
U organizaciji od 1998. godine
Direktor:
Milan Nedeljković - Diplomirani elektroinženjer
e-mail: milan@novinarska-skola.org.rs
U organizaciji od 1998. godine
Šefica programskog sektora:
Marina Kovačev - Novinarka
e-mail: marina.k@novinarska-skola.org.rs
U organizaciji od 2015. godine

Jelena Jovović - Porodiljsko odsustvo
e-mail: jelena@novinarska-skola.org.rs
U organizaciji od 2012. godine
Koordinatorka projekata:
Tijana Femić
- Novinarka
e-mail: tijana@novinarska-skola.org.rs
U organizaciji od 2010. godine
Koordinatorka projekata:
Marina Grnja Klaić
- Novinarka
e-mail: marina@novinarska-skola.org.rs
U organizaciji od 2011. godine
Koordinator projekata:
Stefan Janjić
- Novinar
e-mail: stefan@novinarska-skola.org.rs
U organizaciji od 2015. godine
Finansijska menadžerka:
Mirjana Komnenović-Inić - Diplomirani ekonomista
e-mail: mki@novinarska-skola.org.rs
U organizaciji od 2003. godine
Finansijska asistentkinja:
Dragana Radošević - Diplomirani ekonomista
e-mail: dragana@novinarska-skola.org.rs
U organizaciji od 2011. godine

Alumni klub Novosadske novinarske škole broji preko 1000 članova, a čine ga eminentni saradnici i odabrani učesnici u dosadašnjim projektima. Novosadska novinarska škola održava veze sa članovima Alumni kluba, prosleđuje im informacije o aktivnostima škole, a često ih uključuje u svoj rad.

Počasni članovi:

Brigitta Bush
prof. dr Marijana Pajvančić
mr. Gordana Čomić
prof. dr Svenka Savić
prof. dr Božo Milošević
Arpad Vicko
prof dr. Ljubinko Pušić
mr. Violeta Zubanov
Branislava Opranović